Nasze Projekty

Dietetyk

Data & Godzina

28 stycznia, godz. 16:00

Miejsce

Siedziba Fundacji EuroHelp

W sobotę 28 stycznia w klimatycznej kawiarni Fundacji EuroHelp przy ul.Przemysłowej 9 odbyło się bardzo ciekawe, profesjonalne i inspirujące spotkanie z Dietetykiem Klinicznym Karoliną Szostkiewicz. Po tym spotkaniu świadomość tego jak nasza dieta wpływa na funkcjonowanie, sprawność i odporność naszego organizmu wzrosła ogromnie!!! To było spotkanie po którym wiele z nas postanowiło coś z tą wiedzą zrobić.Dzięki fachowym informacją i praktycznym przykładom jak je zastosować podjęłyśmy decyzję o walce z cukrem, złymi nawykami, zaśmiecaniem organizmu PRAWDZIWA REWOLUCJA!!!

Dziewczyny tylko musimy być konsekwentne a będziemy długo piękne, zdrowe,odporne i tryskające energią.Teraz czas zacząć wprowadzać w życie dobre zmiany!!!!

Na spotkaniu spora grupa znawców tematu miała wiele pytań do naszego eksperta ale także dużo własnych doświadczeń którymi można było się podzielić.

W przerwie na zieloną i czerwoną herbatę można było bez obaw korzystać z bufetu pełnego zdrowych przekąsek z serii DOBRA KALORIA.Wszystkie te elementy złożyły się na bardzo „owocne” i zachęcające do dobrych zmian spotkanie. Dziękujemy wszystkim uczestnikom.

Galeria

Zobacz inne wydarzenia
Zimowisko 2018

Zimowisko 2018

W dniach od 29.01. do 02.02.20...
Mikołaj 2017

Mikołaj 2017

Jak co roku najprawdziwszy na ...
Podróż do Rumunii

Podróż do Rumunii

Dziś naszą świetlicę odwie...
Caleb Club 2017

Caleb Club 2017

Witamy po wakacyjnej przerwie!...

© 2013 Fundacja Pomocy Kobietom i Dzieciom EUROHELP