Nasze Projekty

Sisterhood „Mosty”

Data & Godzina

11:00 - 14:00

Miejsce

Hala Sportowa „Arena” – 3 piętro Ul. Żużlowa 4

16 maja w Hali Arena odbyło się spotkanie dla kobiet pod hasłem MOSTY. W spotkaniu wzięło udział około 120 dziewcząt i kobiet w różnym przedziale wiekowym.

Celem spotkania było zainspirowanie kobiet do tego, aby w swoim życiu budowały mosty relacji z innymi kobietami. Panie były zachęcone do zaangażowania się w różnego rodzaju misje fundacji, mające na celu nieść pomoc kobietom i dzieciom, które znalazły się w trudnej sytuacji.

Wykład prezes Fundacji Joanny Kmiecik pomógł kobietom zrozumieć jak ważne jest to, aby otworzyły się na relacje z innymi kobietami, mobilizował je do tego, by nie zamykały się w swoim świecie z powodu przykrej przeszłości, bolesnych doświadczeń, by budowały w swoim życiu mosty, a nie mury, które ograniczają ich rozwój i potencjał. Wykład medialny Annie Lobert, byłej prostytutki, pokazał kobietom jak można wyjść z najgłębszego dna poniżenia i bólu i stać się wpływową kobietą, która niesie pomoc innym i zmienia ten świat na lepsze.

Wolontariusze fundacji Eurohelp przygotowali kreatywne przekąski, konkursy z nagrodami, darmowy makijaż, a także masaż dłoni. Program uświetnił występ wokalny Marty Cupiał oraz medialny program artystyczny. Podczas spotkania kobiety mogły zakupić srebrną biżuterię. Fundusz z jej sprzedaży wspiera misję fundacji.

Galeria

Zobacz inne wydarzenia
Zimowisko 2018

Zimowisko 2018

W dniach od 29.01. do 02.02.20...
Mikołaj 2017

Mikołaj 2017

Jak co roku najprawdziwszy na ...
Podróż do Rumunii

Podróż do Rumunii

Dziś naszą świetlicę odwie...
Caleb Club 2017

Caleb Club 2017

Witamy po wakacyjnej przerwie!...