Nasze Projekty

Wielkanocne Polowanie na Jajka 2017

Data & Godzina

09 kwietnia, godz. 11:00

Miejsce

Przedszkole Miejsce nr 21 w Częstochowie

Grupa docelowa

dzieci 3-11 lat

W dniu 9 kwietnia odbyło się wyczekiwane przez dzieci coroczne wydarzenie wielkanocne „POLOWANIE NA JAJKA”.

Ponad osiemdziesięcioro dzieciaków od maluszków po młodych nastolatków zaopatrzonych w koszyki i uszy królika tłumnie oczekiwało na rozwój wydarzeń. Wolontariusze przebrani za ulubieńców dzieci czyli Różowego Królika i Wielkiego Ptaka poprowadzili podekscytowana grupę, gotową do wyścigu, na zaprzyjaźniony plac zabaw przy Przedszkolu Miejskim nr 21.

Kreatywna grupa wolontariuszy teren placu zabaw zamieniła w niesamowitą krainę pełną jajek i niespodzianek !!! Prawdziwą atrakcję stanowiły żywe króliki oraz kozy. Dzieci karmiły, głaskały zwierzęta i wyprowadzały je na mały spacer.

Ponad 600 specjalnych jajek z niespodzianką zostało sprytnie schowanych we wszelkich możliwych zakamarkach. Były też minionkowe jajka , których upolowanie wiązało się z atrakcyjnymi nagrodami. Żadne jajko nie zdołało ukryć się skutecznie, wszystkie zostały upolowane przez rozpędzony tłum dzieciaków. Prawdziwe szaleństwo!!! Atrakcjom nie było końca. Malowanie twarzy, modelowanie balonów, koło fortuny z nagrodami, zabawy z chustą, konkursy strażackie i wiele innych niespodzianek w tym dniu przygotowaliśmy dla dzieciaków.

Galeria

Zobacz inne wydarzenia
Zimowisko 2018

Zimowisko 2018

W dniach od 29.01. do 02.02.20...
Mikołaj 2017

Mikołaj 2017

Jak co roku najprawdziwszy na ...
Podróż do Rumunii

Podróż do Rumunii

Dziś naszą świetlicę odwie...
Caleb Club 2017

Caleb Club 2017

Witamy po wakacyjnej przerwie!...

© 2013 Fundacja Pomocy Kobietom i Dzieciom EUROHELP