Nasze Projekty

Dietetyk

Data & Godzina

28 stycznia, godz. 16:00

Miejsce

Siedziba Fundacji EuroHelp

W sobotę 28 stycznia w klimatycznej kawiarni Fundacji EuroHelp przy ul.Przemysłowej 9 odbyło się bardzo ciekawe, profesjonalne i inspirujące spotkanie z Dietetykiem Klinicznym Karoliną Szostkiewicz. Po tym spotkaniu świadomość tego jak nasza dieta wpływa na funkcjonowanie, sprawność i odporność naszego organizmu wzrosła ogromnie!!! To było spotkanie po którym wiele z nas postanowiło coś z tą wiedzą zrobić.Dzięki fachowym informacją i praktycznym przykładom jak je zastosować podjęłyśmy decyzję o walce z cukrem, złymi nawykami, zaśmiecaniem organizmu PRAWDZIWA REWOLUCJA!!!

Dziewczyny tylko musimy być konsekwentne a będziemy długo piękne, zdrowe,odporne i tryskające energią.Teraz czas zacząć wprowadzać w życie dobre zmiany!!!!

Na spotkaniu spora grupa znawców tematu miała wiele pytań do naszego eksperta ale także dużo własnych doświadczeń którymi można było się podzielić.

W przerwie na zieloną i czerwoną herbatę można było bez obaw korzystać z bufetu pełnego zdrowych przekąsek z serii DOBRA KALORIA.Wszystkie te elementy złożyły się na bardzo „owocne” i zachęcające do dobrych zmian spotkanie. Dziękujemy wszystkim uczestnikom.

Galeria

Zobacz inne wydarzenia
Spotkanie z Mikołajem 2019

Spotkanie z Mikołajem 2019

6 grudnia w naszej fundacji od...
Tylko Mnie Kochaj – Spotkanie dla małżeństw

Tylko Mnie Kochaj – Spotkanie dla małżeństw

W listopadzie, w budynku nasze...
Konferencja Shine 2019 – Jaki Ojciec Taka Córka

Konferencja Shine 2019 – Jaki Ojciec Taka Córka

Konferencja kobiet SHINE 2019 ...
Koncert Ani Świątczak

Koncert Ani Świątczak

W roku 2018 Fundacja prowadzi...