Nasze Projekty

Koncert Ani Świątczak

Data & Godzina

17 grudnia 2018, godz. 13:00

Miejsce

Ul. Przemysłowa 9, Częstochowa

Projekt

Masz Wybór

W roku 2018 Fundacja prowadziła kompleksowy program profilaktyczny MASZ WYBÓR, który był realizowany ze środków Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej – Funduszu Sprawiedliwości w zakresie przeciwdziałania przyczynom przestępczości. Inicjatywa ta miała przede wszystkim udzielić wsparcia młodemu człowiekowi w dokonywaniu właściwych wyborów życiowych oraz chronić przed wejściem na ścieżkę przestępczą. Głównym narzędziem jest książka dla młodzieży wydana przez naszą fundację pt. “Masz wybór”. To bardzo praktyczny podręcznik, z którego będą mogli korzystać pedagodzy oraz młodzież z około 100 szkół województwa śląskiego.

W trakcie programu była zorganizowana konferencja szkoleniowa dla nauczycieli i pedagogów, na której został przestawimy podręcznik ,, Masz wybór” oraz skrypt dla nauczycieli w oparciu, o który będą mogli wdrażać program w życie.

Zadanie zostało zakończone 17 grudnia koncertem z udziałem Ani Świątczak oraz wykładem coacha Mariusza Wojciechowskiego na temat ważnych życiowych wyborów.

 

Zobacz inne wydarzenia
Spotkanie z Mikołajem 2019

Spotkanie z Mikołajem 2019

6 grudnia w naszej fundacji od...
Tylko Mnie Kochaj – Spotkanie dla małżeństw

Tylko Mnie Kochaj – Spotkanie dla małżeństw

W listopadzie, w budynku nasze...
Konferencja Shine 2019 – Jaki Ojciec Taka Córka

Konferencja Shine 2019 – Jaki Ojciec Taka Córka

Konferencja kobiet SHINE 2019 ...
Konferencja Shine 2018 – Kobieta i jej Misja

Konferencja Shine 2018 – Kobieta i jej Misja

W dniach 12 i 13 października...