Nasze Projekty

Sisterhood „Mosty”

Data & Godzina

11:00 - 14:00

Miejsce

Hala Sportowa „Arena” – 3 piętro Ul. Żużlowa 4

16 maja w Hali Arena odbyło się spotkanie dla kobiet pod hasłem MOSTY. W spotkaniu wzięło udział około 120 dziewcząt i kobiet w różnym przedziale wiekowym.

Celem spotkania było zainspirowanie kobiet do tego, aby w swoim życiu budowały mosty relacji z innymi kobietami. Panie były zachęcone do zaangażowania się w różnego rodzaju misje fundacji, mające na celu nieść pomoc kobietom i dzieciom, które znalazły się w trudnej sytuacji.

Wykład prezes Fundacji Joanny Kmiecik pomógł kobietom zrozumieć jak ważne jest to, aby otworzyły się na relacje z innymi kobietami, mobilizował je do tego, by nie zamykały się w swoim świecie z powodu przykrej przeszłości, bolesnych doświadczeń, by budowały w swoim życiu mosty, a nie mury, które ograniczają ich rozwój i potencjał. Wykład medialny Annie Lobert, byłej prostytutki, pokazał kobietom jak można wyjść z najgłębszego dna poniżenia i bólu i stać się wpływową kobietą, która niesie pomoc innym i zmienia ten świat na lepsze.

Wolontariusze fundacji Eurohelp przygotowali kreatywne przekąski, konkursy z nagrodami, darmowy makijaż, a także masaż dłoni. Program uświetnił występ wokalny Marty Cupiał oraz medialny program artystyczny. Podczas spotkania kobiety mogły zakupić srebrną biżuterię. Fundusz z jej sprzedaży wspiera misję fundacji.

Galeria

Zobacz inne wydarzenia
Spotkanie z Mikołajem 2019

Spotkanie z Mikołajem 2019

6 grudnia w naszej fundacji od...
Tylko Mnie Kochaj – Spotkanie dla małżeństw

Tylko Mnie Kochaj – Spotkanie dla małżeństw

W listopadzie, w budynku nasze...
Konferencja Shine 2019 – Jaki Ojciec Taka Córka

Konferencja Shine 2019 – Jaki Ojciec Taka Córka

Konferencja kobiet SHINE 2019 ...
Koncert Ani Świątczak

Koncert Ani Świątczak

W roku 2018 Fundacja prowadzi...