Dołącz się

Dołącz się - Nie NiewonictwuObecnie nasza fundacja prowadzi kampanię NIE NIEWOLNICTWU uświadamiającą społeczeństwo, a zwłaszcza młodzież wyjeżdżającą za granicę w poszukiwaniu pracy o istniejących zagrożeniach związanych z handlem ludźmi. Uczymy, w jaki sposób chronić siebie i innych, by nie stali się ofiarami handlu ludźmi. Podajemy również ważne telefony, z których możemy skorzystać w razie zagrożenia oraz uczymy, co robić w sytuacji, gdy okaże się, że zostaliśmy wciągnięci w ten okrutny biznes. Zamierzamy otworzyć schronisko dla kobiet, które stały się ofiarami handlu. Zachęcamy dyrektorów gimnazjów i szkół średnich oraz wszelkie organizacje pracujące z młodzieżą, aby przyłączyli się do uświadamiania młodzieży o istniejących zagrożeniach.

 

DOŁĄCZ SIĘ DO NAS POPRZEZ:

– Podnoszenie świadomosci na temat handlu ludźmi w miejscu pracy, w szkole,
uczelni, w twojej strefie wpływu.
– Polecanie naszej strony www i udostępnianie naszych wpisów na facebook, twitter
– Pobranie folderu uświadamiającego w formie elektronicznej i przesłanie swoim znajomym. Folder możesz również wydrukować i rozdawć tam, gdzie jesteś lub pozostawić w miejscach publicznych (za zgodą właściciela obiektu).
– Organizowanie wydarzeń, zbiórek pieniężnych na rzecz ofiar handlu, które pomogą nam w stworzeniu schroniska oraz będą stanowiły wsparcie dla kobiet rozpoczynających swoje ,,nowe” życie na wolności.

– polecanie filmów uświadamiających problem handlu ludźmi:

7030987.3

Dziewczyny z przemytu

7131873.3

Masz na imię Justine

7299960.3

Trade

7119130.3

Lilja 4 ever

7199773.3

Uprowadzona

7493974.3

Niewygodna prawda

7570952.3

Koliber

( kliknij na miniaturę żeby przeczytać więcej )

Wesprzyj