Jak ty możesz pomóc

KAŻDY Z NAS MA COŚ, CO MOŻE DAĆ INNYM PONIŻEJ PREZENTUJEMY KILKA FORM POMOCY W KTÓRE MOŻESZ SIĘ ZAANGAŻOWAĆ:

Fundacja Pomocy Kobietom
“Eurohelp”
Ul. Przemysłowa 9
42-200 Częstochowa

KONTO GŁÓWNE
BNP Paribas Bank Polska S.A.
Swift: PPABPLPXXX
39 1750 0012 0000 0000 3497 4594

 

... lub wesprzyj nasz Dom Dziecka jednorazowo

Twoje wsparcie finansowe umocni nasze codzienne działania w walce o lepszą przyszłość dla kobiet i młodych dziewcząt.

 

Nasz system platnosci w prosty, szybki i bezpieczny sposob automaycznie przeprowadzi cie przez proces dokonania wplaty. Dostepne formy platnosci:

obslugiwane-platnosci

 

ZOSTAŃ PARTNEREM PROJEKTU CISiWR

STAJĄC SIĘ SPONSOREM – Możesz mięć udział w czynieniu życia lepszym poprzez ufundowanie powstania jednego z pomieszczeń CISiWR jako donator. Jeśli jesteś zainteresowany tą formą wsparcia prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 884 807 508 lub emailowy na adres: biuro@eurohelp.com.pl

PRZEKAZANIE 1,5%

Promowanie idei przekazania 1,5% z podatku dochodowego w swoim zakładzie pracy i wśród przyjaciół i rodziny. Więcej o przekazaniu 1,5% możesz znaleźć tutaj.

ZOSTAŃ GŁOSEM TYCH, KTÓRZY MUSZĄ MILCZEĆ

Poprzez podnoszenie świadomości i wymianę informacji ze znajomymi i przyjaciółmi. Możesz również podzielić się z innymi informacją o  naszej stronie www i działalności fundacji oraz dystrybuować nasze  materiały fundacji w szkołach, przychodniach zdrowia, poradniach K.

ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM

Jedną z najcenniejszych rzeczy, którą można dać innym jest nasz czas. Jako wolontariusz możesz pomóc nam w pracy z naszymi podopiecznymi i ich rodzinami jak również uczestnicząc w organizowanych przez nas wydarzeniach. Więcej o tej formie wsparcia w linku Wolontariat.

ZOSTAŃ FANEM NA FACEBOOKU

Promuj nas na Facebooku i poleć naszą fundację swoim znajomym.