Konferencje SHINE

Od początku swego istnienia Fundacja Eurohelp prowadzi konferencje dla kobiet pod nazwą Shine. Mają one na celu, nie tylko pomóc kobietom odnaleźć lepsze miejsce w życiu, ale przede wszystkim inspirują do różnego rodzaju pozytywnych działalności – począwszy od charytatywnych misji, rozwoju osobistego, duchowego, aż po zakładanie działalności biznesowych.

Na konferencjach Shine gościmy kobiety nie tylko z Polski, ale również z Europy i USA. Wykłady prowadzone są przez doświadczone mówczynie, które zazwyczaj są liderkami rożnych misji, organizacji na rzecz osób pokrzywdzonych. Na każdej konferencji chcemy inspirować kobiety, ale również zachęcać do tego, by łączyły się w swoich działaniach i relacjach, aby razem robić większe i lepsze rzeczy.

Tradycyjnie zapraszamy kobiety, które przeszły w swoim życiu przez trudne, a wręcz tragiczne sytuacje, by mogły opowiedzieć swoją historię i pomóc tym kobietom, które obecnie przechodzą przez trudne chwile w swoim życiu.

Konferencje Shine są prowadzone w niezwykłej atmosferze, w której kobiety czują się wyjątkowe. Dobra muzyka, duchowe doświadczenia, przejmujące a zarazem praktyczne wykłady, zaskakujące prezenty, kreatywne i zdrowe jedzenie oraz śmieszne akcenty sprawiają, że kobiety co roku z utęsknieniem powracają na naszą konferencję.

Dziękujemy, wszystkim wolontariuszom za pomoc, a w szczególności wszystkim panom, bez których pomocy trudno byłoby nam organizować konferencje Shine.