Wesprzyj – Pomóż nam walczyć z niesprawiedliwością

Każdego dnia tysiące kobiet doświadczają życiowych tragedii. Wywożone za granicę stają się „żywym towarem”. Bite, zastraszanie, poniżane i zmuszane do świadczenia usług seksualnych. W innym miejscu młode dziewczyny dokonują aborcji nie znajdując alternatywnej drogi wyjścia. Zróbmy „coś” w tej sprawie!

Twój dar pomoże nam zmienić tą rzeczywistość.

Nasz system w prosty, szybki i bezpieczny sposób automatycznie przeprowadzi cie przez proces dokonania wpłaty. Dostępne formy płatności:

obslugiwane-platnosci

Pomóż przekazując jednorazową wpłatę

Twoje wsparcie finansowe umocni nasze codzienne działania w walce o lepszą przyszłość dla kobiet i młodych dziewczyn.

Właścicielem strony jest: Fundacja Pomocy Kobietom „Eurohelp”, Ul. Przemysłowa 9a, 42-00 Częstochowa. NIP: 9492130605. W razie pytań dotyczących darowizn czy problemów technicznych prosimy o kontakt na adres e-mail: biuro@eurohelp.com.pl lub telefonicznie: +48 34 361 21 17. Statut fundacji i sprawozdania finansowe dostępne są tutaj.

Darczyńca wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Dotpay na potrzeby realizacji darowizny zgodnie z ustawą z dnia 29. sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 r. nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami.

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl