Jak twoja firma może pomóc

PROPONUJEMY KILKA FORM WSPARCIA:

Jeśli Państwa Firma prowadzi politykę Biznesu Odpowiedzialnego Społecznie (CSR), a nasza misja i cele są spójne z wartościami Waszej Firmy, prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Przedstawiciel Fundacji osobiście zaprezentuje Państwu formy współpracy i działania na rzecz społeczeństwa.

 

Mogą Państwo wesprzeć wyposażenie domu dziecka i pracę Klubu Caleba dokonując wpłatę pieniężna.

 

Nasz system płatności w prosty, szybki i bezpieczny sposób automatycznie przeprowadzi Cię przez proces dokonania wpłaty. Dostępne formy płatności:

obslugiwane-platnosci

 

... lub wesprzyj nasz Dom Dziecka jednorazowo

Twoje wsparcie finansowe umocni nasze codzienne działania w walce o lepszą przyszłość dla kobiet i młodych dziewcząt.

 

ZOSTAŃ PARTNEREM PROJEKTU CISiWR

STAJĄC SIĘ SPONSOREM – Możesz mięć udział w czynieniu życia lepszym poprzez ufundowanie powstania jednego z pomieszczeń CISiWR jako donator. Jeśli jesteś zainteresowany tą formą wsparcia prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 884 807 508 lub e-mailowy na adres: biuro@eurohelp.com.pl

WESPRZYJ RZECZOWO
  • Przekazując wyposażenie dla jednego z pomieszczeń Domu Życia lub Domu Dziecka.
  • Przekazując materiały budowlane potrzebne do wykończenia pomieszczeń CISiWR.
  • Użyczając nieodpłatnej pracy wolontariuszy Twojej firmy przy pracach wykończeniowych.

PRZEKAŻ 1,5%

Promowanie idei przekazania 1,5% z podatku dochodowego wśród  swoich pracowników dla naszej fundacji. Zainteresowanym firmom  dostarczymy ulotki informacyjne o możliwości przekazania 1,5%.

OBEJMIJ STAŁĄ POMOCĄ WYBRANEGO PODOPIECZNEGO LUB GRUPY DZIECI

Naszą pracę obecnie koncentrujemy na dwóch grupach osób: dzieciach i kobietach. Są to podopieczni Domu Dziecka i Domu Życia. Możecie Państwo wziąć ich pod swoją opiekę partycypując w kosztach związanych z ich wyżywieniem i pobytem w naszym obiekcie w chwili jego otwarcia.

SPONSORUJ PRACĘ KLUBU CALEBA

Poprzez dofinansowanie wyżywienia dla dzieci; przekazanie zestawów komputerowych; pomoc w zakupie artykułów szkolnych, higienicznych, słodyczy, podręczników; finansowanie wypoczynku letniego i zimowego; fundowanie podopiecznym biletów do kina, teatru, zoo i parków zabaw itp.